Başka Bir Gökyüzüne İnanmak-Ezgin Kılıç

Ezgin Kılıç’ın Başka Bir Gökyüzüne İnanmak Kitabının Yorumu:

Ezgin Kılıç kaleminden mükemmel bir kitap daha!

Ya sen ne güzel bir kitapsın böyle. Hem can yakan hem gerçekleri cesurca yüzümüze vuran.

Bu kitap yarım kalan aşkların yıkılan hayallerin terk edilen sevdalıların bir aynası… Kitapta kesinlikle kendimi buldum beni geçmişe götürdü ahhh! Hatırlamak istemediğim duyguları hatırlattı bana. Acı oldu ama bir kere daha anladım ki insanlar acımasız, zalim, duygusuz ve ruhsuz! Sağ olsun yazarımız gerçekleri tüm şeffaflığıyla aktarmış bizlere.

Sen ne kadar seversen sev olmuyorsa olmaz. Bazen hayatınızda bir şeyi çok istersiniz ve gerçekleşmez. Üzülürsünüz insanlara kendinizi kapatırsınız kendi kabuğunuza çekilirsiniz. Belki de olmaması olmasından daha hayırlıdır bilemezsiniz. Ahh işte yazarımız bunu çok güzel bir şekilde anlatmış kitabında.

Bunun yanı sıra acı çeken insanların psikolojik durumunu aktarmış bizlere. Yani kitap bizim yaşantımızın bir aynası. Siz ne yaparsanız yapın gitmek isteyene engel olamazsınız giden gitmiştir. Siz ne kadar üzülseniz kırılsanız yalvarsanız da af dileseniz de buna engel olamazsınız. Yani uzun lafın kısası kimseye hak ettiğinden fazla değer vermemek gerekiyor bunu bir kere daha anladım. Kitabı okuduktan sonra yazarımıza teşekkür ettim. Böylesine duygulu gerçekçi yazdığı için bizlere doğru yolu gösterdiği için. Kesinlikle tekrar tekrar okuyacağım bir kitap olarak kütüphanemde yerini aldı.

Yazarımıza başarılarının devamını dilerim Destek Yayınlarına böyle muhteşem bir kitabı bizlerle buluşturduğu için çok teşekkür ederim… Kitapla kalın hoşçakalın…

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @kitap.home

Ezgin Kılıç’ın Başka Bir Gökyüzüne İnanmak Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Başka Bir Gökyüzüne İnanmak

Kitabın Yazarı: Ezgin Kılıç

Yayınevi: Destek Yayınları

Kitabın Türü: Roman, Deneme

Sayfa Sayısı: 160

İlk Baskı Yılı: 2017

3.83/5 (58)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

1 2 3 4 5

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.