Her Şey Çok Güzel Olacak-Yasemin Ağırman Sönmez

Yasemin Ağırman Sönmez’in Her Şey Çok Güzel Olacak Kitabının Yorumları:

Acının, utancın, unutuluşun, korkunun, umudun, çaresizliğin kağıda dökülüşü… Ruha dokunan birbirinden leziz yazılar, şiirler. Her biri insanın içini cız ettiriyor. Kitap tüm benliğime dağıldı diyebilirim. Kelime dağarcığımı zenginleştirdi, bilgi ve irfanımı arttırdı. Düşünmemi, sorgulamamı sağladı, bir kısmı içimdeki sevgi ve merhameti arttırdı. Düşünmemi, sorgulamamı sağladı, özgüveni arttırdı. Bunun gibi çok şey gerçekten mutlu hissettirdi. Bitmesini hiç istemedim. Yeni kitaplarda görüşmek dileğiyle güzel yürekli yazar.

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @rookie_reader25

Kitabınızı dün gece bitirdim… Yüreğinize, kaleminize, emeğinize sağlık diyorum. Her kelime inci gibi dizilmişti. Yazar olmak böyle bir şey olmalı. Çok beğenerek okudum, nasıl bittiğini anlayamadım. Hatta okurken sanki siz okuyor ben dinliyormuşum gibi hissettim. Daha nice başarılı kitaplara imzalara diyorum… ”Her şey çok güzel olacak” inşallah. Sevgiler Almanya’dan. Kalın sağlıcakla.

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @merih.gokpinar

Yasemin Hanım, kitabınızı bu akşam bitirdim, öyle içten öyle samimi yazılmışki, hatta bazı yerlerinde kitabı kapatıp, şöyle bir düşünmeme sebebiyet verdi. Şu sözleri anneme okuttum, harikaydı. Sarılmaktır en sevdiğine tüm sevgiyle. Bazen bir kitaba başlamak, bazende mutlu biten bir kitabın sayfalarını kapatmaktır huzur. En çokta el açmaktır huzur. Kabul olacağını hissettiğin dua ile. Emeğinize, yüreğinize sağlık. İyiki varsınız sevgilerimle.

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @ulasansibel

İnsan aşkı, ilahi aşk, hayatın getirdikleri ve bize öğretileri ile örülen güzel kitabı okumanızı tavsiye ediyorum. Yazarımızın kalemine sağlık.

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @birdamlakitap

Yasemin Ağırman Sönmez’in Her Şey Çok Güzel Olacak Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Her Şey Çok Güzel Olacak

Kitabın Yazarı: Yasemin Ağırman Sönmez

Yayınevi: Boramir Yayınları

Kitabın Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 178

İlk Baskı Yılı: 2017

3.97/5 (164)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

1 2 3 4 5

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.