Kelebek Sancısı-Onur Sürekli

Onur Sürekli’nin Kelebek Sancısı Kitabının Yorumu:

Kelebek Sancısı’nı dün gece bitirdim. Daha fazla gecikmeden yorum paylaşmak istedim. Öncelikle genç yazarımızı tebrik etmek istiyorum, kitabı gerçekten çok beğendim.

Böylesine genç bir yazar henüz üniversite öğrencisi, kalemi öylesine sağlam ki satır aralarına serpiştirilmiş şiirler, duyguyu okuyucuya geçirebilme, romandaki karakterlerin özelliklerini aktarabilme bence çok çok iyiydi. Ahmet’in Rüya’ya duyduğu ve yıllar boyu azalmak bi kenara her geçen saniye artan sevgiden de öte duyguları gözyaşlarımın akmasına neden oldu. Öylesine masum bir aşk öylesine temiz bir sevgiydi bu. Esra denen gereksiz varlığı bi kaşık suda boğmak istedim. Utku konusunda çok kararsızım anlık yaptığı bir hata var bunun yanında gerçekten Rüya’yı seviyor muydu çok emin olamadım.

Hayatta herkes ne ekerse onu biçer ancak keşke sonu böylesine hüzünlü bitmeseydi. Bir de Gece Kitaplığı yine hayal kırıklığı oldu benim için. Romanda bölüm geçişi denen bir şey yok. Bölüm bitiyor bir başka sahneye geçiş resmen cümlenin devamı niteliğinde algılanıyor.

Bu konuda özellikle yetenekli yazarlarımıza editör desteği sağlanmasını bir okuyucu olarak rica ediyorum, inanın okuma zevkimiz azalıyor.

Yeniden sevgili Onur Sürekli’ye buradan teşekkürlerimi iletiyorum, başarılarının devamını diliyorum. Hepinize mutlu geceler, kitapla kalın, sağlıcakla.

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @kitap_dilegi

Onur Sürekli’nin Kelebek Sancısı Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Kelebek Sancısı

Kitabın Yazarı: Onur Sürekli

Yayınevi: Gece Kitaplığı

Kitabın Türü: Roman

Sayfa Sayısı: 135

İlk Baskı Yılı: 2017

3.91/5 (112)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

1 2 3 4 5

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.