Kış Bahçesi-Kristin Hannah

Kristin Hannah’ın Kış Bahçesi Kitabının Yorumu:

Herkese merhaba Hannah’ın bir kitabı daha avuçlarımda son buldu. Favori kitabım ‘’Bülbül’’ olsa da bu kitap da kendi çapında iyiydi. Fakat gündelik olaylar çok fazla işlenmesi beni biraz rahatsız etti. Daha heyecanlı bir kitap beklerdim yazardan.

Meredith erken yaşta çocukluk aşkı ile evlenir. Tabi bu evlilik çok hızlı olur. Bu evlilikten çocuğu olur çiftin fakat Meredith artık eskisi kadar kocasıyla mutlu değildir. Üzerine bir de babası hastalanır ölüm döşeğindedir. Kısaca iki kız kardeşin hayatı pamuk ipliği kadar enteresan bir şekilde ilerliyor. Çünkü annesinden alamadıkları sevgiyi babası veriyor. Ve babasının da ölüm döşeğinde olması çok üzücü. Sıkıldığım çok yerler oldu fakat sabrederseniz çok güzel bir roman olduğunu anlayacaksınız.

Sevgisiz bir anne elinde sadece babalarının sevgisi ile büyümüş iki kız kardeş… Ve babaları ölünce anne ile baş başa kalırlar… 80 yaşındaki annelerini bir masal aracılığı ile tanımaya çalışırlar… Büyüklere masal tadında bir hikaye… Yüreğe işleyen Hannah kurgusu… Bu kış günü duygusal bir hikaye sizi içine alacak…

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @lilyninkitapgezegeni

Kristin Hannah’ın Kış Bahçesi Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Kış Bahçesi

Kitabın Yazarı: Kristin Hannah

Yayınevi: Pegasus Yayınları

Kitabın Türü: Roman

Sayfa Sayısı: 512

Çevirmen: Esra Kılıççı

Orijinal Adı: Winter Garden

İlk Baskı Yılı: 2009

3.9/5 (81)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

1 2 3 4 5

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.