Kocamın Kenarı-Didar Kantarcı Boğda

Didar Kantarcı Boğda’nın Kocamın Kenarı Kitabına Yapılan Okuyucu Yorumları:

Merhaba Didar Hanım; kitabınızı çok severek almıştım ve okudukça iyi ki almışım diyorum ve çevremden de çok iyi geri dönüşler aldım. Kitabınızın her sayfasını paylaşmak istiyorum o derece harika bir kitap yazmışsınız emeğinize yüreğinize sağlık.

Kitabınızı bir solukta okudum. Her kadının kendinden bir parça bulacağı o kadar çok şey var ki. Sağ olun, var olun yüreğime dokunduğunuz için.

Çok üzgün ve hayatta hiç bir şey hissetmediğim bir gün de, Allah’ım ben bunu hak etmedim diye söylenip bir yandan da sepete bir şeyler eklerken marketin rafında bu kitabı gördüm. Kafamı çevirdim. Aaaa evet bu adam da benim sevgimin kenarıydı dedim. Ve aldım… İlk önce kitabınızı kasadan geçirip kol çantama özenle yerleştirdim. Eşyaları eve çıkarıp bir kafede aldım nefesi ve saatlerdir bunu okudum… O kadar yapmam gereken şey varken. Bugün bununla karşılaşmam tesadüf değildi dedim.

Sizi içten tebrik ediyorum o kadar güzel yazmışsınız ki… Daha da güçlü olmamı sağladı bu kitap. Teşekkür ediyorum nice kitaplarınız olsun.

Çok çook beğenerek okudum. Okuduğum her kadın karakterin yerine kendimi koyarak yaşadım resmen çok ilgin. Tekrar teşekkür ediyorum böyle bir kitap yazdığınız için. En kısa zamanda ”Reçetesiz Antidepresanlar” kitabınızı da alıp okuyacağım. Sevgiler.

Merhaba Didar Hanım, 2 kitabınızı da okudum ve çok beğendim ben evli değilim fakat bana ileri de ders olabilecek o kadar güzel bilgiler aldım ki içerisinden. Evliliğe bakış açım daha bir farklı boyutta çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim iyi günler.

Kitabınız o kadar güzel ilerliyor ki bitsin istemiyorum. İnşallah imzalatmakta isterim.

Hepsi sığmadığı için yoruma yazamadım. Kitabınızı çok beğendim yüreğinize sağlık bana dokunan öyle çok noktalar oldu ki. Evet, bu benim, yazar benden bahsetmiş dediğim bir sürü nokta oldu. Çoğu yerde elim ayağım titredi, ağladım, lanet ettim beni rahatlatan tek şey bu kadınların şanslı olmaları bu durumları yaşayıp maalesef atlatamayan o kadar kadınımız var ki.

Didar Kantarcı Boğda’nın Kocamın Kenarı Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Kocamın Kenarı

Kitabın Yazarı: Didar Kantarcı Boğda

Yayınevi: Eksik Parça

Kitabın Türü: Psikoloji

Sayfa Sayısı: 128

İlk Baskı Yılı: 217

3.94/5 (140)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

1 2 3 4 5

You may also like...

1 Response

  1. Özge dedi ki:

    Mükemmel bir kitap gerçekten.Her kadının okumasını tavsiye ederim.çok güzel bir anlatımı var kitabın.elime alınca bırakasım gelmiyor.hayata evliliğe bakış açınız değişiyor😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.