Kuşatma 1453-Okay Tiryakioğlu

Okay Tiryakioğlu’nun Kuşatma 1453 Kitabının Yorumu:

Bu kitabın bendeki yeri öyle güzeldir ki, yıllar önce Okay Tiryakioğlu ile tanışmama sebep olduğundan her daim özeldir ve tarihi roman tavsiyesi isteyenlere ilk önerdiğim kitaptır.

Kitabın sayfasını açtığınız anda içinde bulunduğunuz zaman duracak ve siz tarihin en önemli anlarından birisine doğru yolculuğa çıkacaksınız. Yazarın eşsiz betimlemeleri sayesinde her hareket film sahnesi geçişi gibi gözlerinizin önüne gelecek ve o kutlu fethe şahitlik edeceksiniz.

Bir romanı ikinci kez okuma adetim yoktur fakat bu Okay Tiryakioğlu romanları için geçerli değildir. Bir kaç yıl sonra tekrar okuduğumda aynı hazzı yaşatmayı başarmıştır. Kesinlikle tavsiye eder, keyifli okumalar dilerim.

…şu anda, evet, tam da şu anda olan biten her şeye sabırla göğüs germen gerektiğini çok büyük bir isabetle görüyorsun. Sen akıllı bir genç adamsın. Yalnızsın, ama cesursun, korkuyorsun, ama kaçmıyorsun, alıp başını gitmek istiyor, ama direniyorsun. Sen dünyanın kıskançlık ve korku ile ve umut, evet umut ile baktığı birisin. Dön haydi, dön otağına da uyu biraz… Uyu ki zihnin cilalansın.

Kitap Yorumu Instagram Hesabı: @exyorumcu

Okay Tiryakioğlu’nun Kuşatma 1453 Kitabının Künyesi:

Kitabın Adı: Kuşatma 1453

Kitabın Yazarı: Okay Tiryakioğlu

Yayınevi: Timaş Yayınları

Kitabın Türü: Roman, Tarih

Sayfa Sayısı: 288

İlk Baskı Yılı: 2015

4.08/5 (127)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

1 2 3 4 5

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.